Mimarlık

Proje Yönetimi ve Uygulama

Client : Modernize ltd.
SCALE: 3500 KM 2

PROJE YÖNETİMİ VE UYGULAMA

Bu çalışma anlayışı ilk iki çalışma şeklini de kapsamaktadır. Tasarımı ve projelendirmesi biten dosya doğrultusunda gerekli planlamaları yaparız. Mekanik, elektrik, inşaat mühendisliği gibi farklı disiplinleri, uygulamaları ve özel üretimi yapılacak ürünleri ( aydınlatma, mobilya grupları v.b.) kendi çalışma ilkelerimizi benimsemiş, profesyonel ve üstün kalite anlayışı ile çalışan firmalara emanet ederiz. Projenin planlanan süre içerisinde harcamalarını kontrol altında tutarak doğru şantiye yönetimiyle uygulamasını tamamlarız.

DANIŞMANLIK

Biz bu çalışma anlayışında yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim sayesinde iç mimarlık hakkında bütün sorularınızı içtenlikle yanıtlıyoruz. İstek ve beklentilerinizi dinleyip size çözümler üretiyoruz. Dilerseniz mevcut yapı için yerinde yapacağımız inceleme, ölçüm ve analizlerin sonrasında, ön maliyet, konsept planlama ve koordinasyon gibi konularda ön görülerimizi ve fikirlerimizi sizinle paylaşıyoruz.

TASARIM VE PROJELENDİRME

Bu çalışma anlayışı ve hizmet şeklinde işveren olarak sizlerin beklentileri ve öngördüğü bütçeye bağlı kalarak belirlenen konsept doğrultusunda tasarım ve uygulama proje dosyası hazırlıyoruz. Bütün görselleri, sistem, üretim ve uygulama detaylarını içinde barındıran bu dosyayı tarafınıza teslim ediyoruz. Bir yol haritası niteliğindeki bu dosyanın içeriği aşağıdaki gibidir.

ANAHTAR TESLİM

Biz bu çalışma anlayışında, tasarımı tamamlanmış projenizin sistemli bir şekilde tek bir kaynak tarafından zamanında hayata geçirilmesini sağlıyoruz. Bu çalışma prensibinde proje için bir iş planı oluşturulmasından, uygun malzemenin seçilmesine, sizin onayınızın sunulmasına ve iş sürecinin planlanan iş takvimi içerisinde gerçekleşmesi için sürecin tamamında direkt yönetimi ve sorumluluğu sizden devir alıyoruz. Biz eşzamanlı ilerleme prensibimiz sayesinde size zamanında keyifli bir mekân kazandırıyoruz.

Şimdi Ne Yapsak?

iletişim
+90 216 315 08 07
+90 532302 98 02
info@fmicmimarlik.com
Fetih Mah. Kösebey Sok. No: 76/A Ataşehir / İSTANBUL
Teşekkürler!. Mesajınız başarı ile gönderilmiştir...
Üzgünüz, Mesajınız gönderilemedi.
Anasayfa 11
Anasayfa 10
Anasayfa 12
Anasayfa 9
© Copyright © 2017. Fm İç Mimarlık Her Hakkı Saklıdır.