Mimarlık

OFİS

Proje Adı : OFİS DETAYLARI
Alan: : 350 2

Ofis
Detayları;

Biz bu çalışma anlayışında yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim sayesinde iç mimarlık hakkında bütün sorularınızı içtenlikle yanıtlıyoruz. İstek ve beklentilerinizi dinleyip size çözümler üretiyoruz. Dilerseniz mevcut yapı için yerinde yapacağımız inceleme, ölçüm ve analizlerin sonrasında, ön maliyet, konsept planlama ve koordinasyon gibi konularda ön görülerimizi ve fikirlerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Hukuk Bürosu 1
Detayları;

Fm iç mimarlık İstanbul'da bulunan yaratıcı yenilikçi ve çok disiplinli bir tasarım ofisidir. Ülkemiz genelinde ve uluslararası alandaki geniş ürün ve malzeme bilgimiz tasarımlarımızda ve projelerimizdeki en değerli unsurdur.Ekibimiz, mimari- iç mimari stil oluşturma mekana ve kişiye özel çözüm üretme konularında deneyimli uzmanlaşmış geniş fikir ve bilgi havuzuna sahip bireylerden oluşmaktadır.

Dumankaya İkon Klinik
Detayları;

Fm iç mimarlık olarak, Tüm süreçlerde kendi çalışma anlayışımızı ve ilkelerimizi benimsemiş üstün kalite odaklı profesyonel firmalarla çalışırız.Bu bakış açısı, maliyet süre ve kalite riskini ortadan kaldırmamızı sağlar. Şantiye yönetimi ve uygulama aşamalarında doğru planlama ve koordinasyon ile projenin programa gerekli teknik şartnamelere uygun ilerlemesini sağlarız.

Hukuk Bürosu
Detayları;

Sürekli kendini yenileyen ve dinamik bir sektördeyiz.Fm iç mimarlık olarak gücümüzü geniş görsel hafızamız deneyimlerimiz ve ilham verici malzemelerden oluşan güncel kütüphanemizden almaktayız.İşimiz aynı zamanda hobimiz.Önceliğimiz özgün tasarımlar stil sahibi ve zamansız mekanlar yaratmaktır.Bu anlayış küçük veya büyük ölçekli projeler fark etmeksizin başarımızın altında yatan en önemli kurallardan biridir.

Şimdi Ne Yapsak?

iletişim
+90 216 315 08 07
+90 532302 98 02
info@fmicmimarlik.com
Fetih Mah. Kösebey Sok. No: 76/A Ataşehir / İSTANBUL
Teşekkürler!. Mesajınız başarı ile gönderilmiştir...
Üzgünüz, Mesajınız gönderilemedi.
Anasayfa 11
Anasayfa 10
Anasayfa 12
Anasayfa 9
© Copyright © 2017. Fm İç Mimarlık Her Hakkı Saklıdır.