Mimarlık

Hakkımızda

23 yıl önce başlayan meslek hayatı serüveninin uyanışını bitirdiğim ilk projemin keyfiyle yaşadım. Projemin karşısına geçip seyrettiğimde aldığım keyif bir ömür sürsün istedim. İşte bu yüzden her gün bir önceki güne göre nasıl fark yaratabilirim diyerek başlıyorum. Kendime, size ve iç mimarlık mesleğime olan saygı ve sevgiyle çalışmalarımı hız kesmeden Fm İç Mimarlık ofisim ile sürdürmekten mutluluk duyuyorum.

FM İÇ MİMARLIK

NEDEN FM İÇ MİMARLIK?

EKİP RUHUYLA ÇALIŞIRIZ

Fm iç mimarlık İstanbul'da bulunan yaratıcı yenilikçi ve çok disiplinli bir tasarım ofisidir. Ülkemiz genelinde ve uluslararası alandaki geniş ürün ve malzeme bilgimiz tasarımlarımızda ve projelerimizdeki en değerli unsurdur.Ekibimiz, mimari- iç mimari stil oluşturma mekana ve kişiye özel çözüm üretme konularında deneyimli uzmanlaşmış geniş fikir ve bilgi havuzuna sahip bireylerden oluşmaktadır.

PRENSİPLERİMİZ VE STRATEJİLERİMİZ

Fm iç mimarlık olarak, Tüm süreçlerde kendi çalışma anlayışımızı ve ilkelerimizi benimsemiş üstün kalite odaklı profesyonel firmalarla çalışırız.Bu bakış açısı, maliyet süre ve kalite riskini ortadan kaldırmamızı sağlar. Şantiye yönetimi ve uygulama aşamalarında doğru planlama ve koordinasyon ile projenin programa gerekli teknik şartnamelere uygun ilerlemesini sağlarız.

İLHAM KAYNAĞIMIZ

Sürekli kendini yenileyen ve dinamik bir sektördeyiz.Fm iç mimarlık olarak gücümüzü geniş görsel hafızamız deneyimlerimiz ve ilham verici malzemelerden oluşan güncel kütüphanemizden almaktayız.İşimiz aynı zamanda hobimiz.Önceliğimiz özgün tasarımlar stil sahibi ve zamansız mekanlar yaratmaktır.Bu anlayış küçük veya büyük ölçekli projeler fark etmeksizin başarımızın altında yatan en önemli kurallardan biridir.

Dünya Bizi İzliyor

TÜRKİYE

+90 532 302 98 02
info@fmicmimarlik.com
İstanbul

Şimdi Ne Yapsak?

iletişim
+90 216 315 08 07
+90 532 302 98 02
info@fmicmimarlik.com
Fetih Mah. Kösebey Sok. No: 76/A Ataşehir / İSTANBUL
Teşekkürler!. Mesajınız başarı ile gönderilmiştir...
Üzgünüz, Mesajınız gönderilemedi.
Anasayfa 11
Anasayfa 10
Anasayfa 12
Anasayfa 9
© Copyright © 2017. Fm İç Mimarlık Her Hakkı Saklıdır.